ДЕЧЈА НЕДЕЉА – активности од 6 – 12. октобра

• Ученица Марија Писарић, 5/2 је освојила другу награду на општини за учешће на ликовном конкурсу „Моја породица“. Додела награда је била у библиотеци Б. Миљковић 6. октобра, чиме је отпочела прослава Дечје недеље на Звездари.
  • Трибини о репродуктивном здрављу, која ће се одржати у Шестој београдској гимназији 9. октобра, присуствоваће представници ученичког парламента.
  • Промоцији књиге В. Бабић „365 језичких цртица“ у библиотеци „Б. Миљковић, 8. октобра, присуствоваће ученици петог разреда.
  • На Плесном фестивалу, који ће се одржати у четвртак, 9. октобра, на тргу испред Градске општине Звездара, нашу школу ће представљати ученици трећег и четвртог разреда играма „Бојерка“, „Латинос“ и „Зека Роџер“.
  • Промоција књиге Н. Галића одржаће се у ОШ „Б. Буха“, 10. октобра. Промоцији књиге и дружењу са ђацима првацима ће присуствовати ученици другог и четвртог разреда наше школе.